Yhteystiedot

Tilitoimisto Torsti Myllymäki Oy

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ja kysy lisää!

Keskus 02 573 800

Asiantuntijamme

Torsti Myllymäki

Toimitusjohtaja, HT-tilintarkastaja, KLT
050 511 6905
torsti.myllymaki@tilitoimistomyllymaki.fi

Elisa Rajakallio

Toimistopäällikkö, Operatiivinen johto
KTM, KLT
02 573 8013
elisa.rajakallio@tilitoimistomyllymaki.fi

Jenna Kalliomäki

Talousasiantuntija, KLT
02 573 8022
jenna.kalliomaki@tilitoimistomyllymaki.fi

Taru Vienola

Talousasiantuntija, KLT
02 573 8021
taru.vienola@tilitoimistomyllymaki.fi

Maarit Huhtala

Talousasiantuntija
02 573 8014
maarit.huhtala@tilitoimistomyllymaki.fi

Tuula Huhtasalo

Talousasiantuntija
02 573 8016
tuula.huhtasalo@tilitoimistomyllymaki.fi

Jaana Kivilammi

Talousasiantuntija
02 573 8012
jaana.kivilammi@tilitoimistomyllymaki.fi

Päivi Kortelainen

Talousasiantuntija
02 573 8028
paivi.kortelainen@tilitoimistomyllymaki.fi

Sari Narvi

Talousasiantuntija
02 573 8018
sari.narvi@tilitoimistomyllymaki.fi

Ville Myllymäki

Tilintarkastusassistentti
050 322 0828
ville.myllymaki@tilitoimistomyllymaki.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

Laskutustiedot

Paperilaskut

Tilitoimisto Torsti Myllymäki Oy
(Apix Skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS

Sähköiset laskut

Apix Messaging Oy (003723327487)
Verkkolaskuosoite: 003710171276
OVT-tunnus: 003710171276